מידע יסודות חיסכון ×ž×–×•×ž× ×™× ×‘×–×” הודעה - × ×ž×œ×•×ª

From Encyclopedia
Jump to: navigation, search

האם אתה יכול פחד הרעיון של ביקור הקניון ל לקנות אתם דורשים ? יש לך כבר סוג של אדם שעשוי למנוע קניית חדש בגדים מאז אתה שונא לנבור מדפים ל מושלם גודל או צבע ? אתה לא צורך ל לעשות את זה יותר. למד על אינטרנט קניות ב התוכן להלן.

כשאתה רכישה פריט מקוונת, חיפוש. עליך מבט לחנויות רבות, למרות שהם מציעים הנחות. מיין ב חנות יחד עם ל לגלות מה שאתה רוצה . זה אידיאלי להצלת כסף באינטרנט .

חנות עבור מחירים שהם גדולים כאשר בגדים זולים באינטרנט. זה קל ל לעשות את זה אינטרנט. במקרה הקניות שלך ל הטוב ביותר עלות, רק תסתכל מחירים מ אתרי כאשר אתה מרגיש נוח עושה לקנות. זה לא איכפת "t משנה אם אתה מעדיף שלא רכישה מהם למרות העלות הוא נמוך .

היה ספקן של מגזים זה הרבה יותר קל להרבות לבזבז אם אתה קניות באינטרנט אתה להתחיל לתרץ אתה יכול להשקיע יותר למי נעלי מאז שמרת על כסף גז יחד עם מזון שהיית מקבל אם אתה הלכתי לקניון, למשל .

אם מקוון למספר תעודת הזהות שלך ספק מספר תעודת הזהות שלך ביקשה על ידי מקוון , לא לעשות כל רכישות עבורם . בעוד שלך תשלום מידע יש צורך , אין צריך לקבל ארגון אם אתה קניות מהם, ל לבקש תשלום כרטיס מידע . למעשה, כל חברה ששואלת לזה מידע צריך להיות מדווח על ידך.

. זה עובדה שתעשיית רוב אתרי לאחר הנחות לספק .. יום שלישי צריכה להיות זול ביותר , למרות ש אתה אולי להיות נוטה לבלות בימים שני או שישי על פי תקציב .

היזהר דמי המשלוח בעת ביצוע רכישה מקוון למרות מוצר יכול יש לי מעולה מעולה עלות, מדי פעם תחבורת גבוהה Compute הכולל שלך מחוץ לכיס עלויות לך לפני שאתה שולח את ההזמנה שלך על מנת להימנע מ משלם יותר מ מה שהיה לך היית מתוכנן

זכור אם אתה עלויות הקשורות ל משלוח הפריט שלך . תמיד לקחת אלה עלויות בחשבון כשאתה מחפש הכי טוב שלך מחיר. אחד אתר יכול להחזיק עלות, מכיל החופשי תחבורת. דווקא על אתר יכול במחיר נמוך יותר, אך מ הזמן תחבורה עלויות מתווספים , זה הרבה יותר יקר מ ראשוני אתר.

קנייה מתנות ו- חג ו- קונה יכולה מיוצרת כל כך הרבה יותר קל על ידי ניצול האינטרנט . אתה יכול לרכוש יכול לקנות פריט ויש לו המובלת ל מקלט ללא laving בית . אתה יכול גם לבחור ל רכישת מתנת כרטיס אינטרנט אתר אתה פשוט להבין דברים שהם ליהנות. זה לוודא ש נמען יאהב המתנה שלך והתחשבות ו יכול לחסוך לך ו.

היזהר הונאות דיוג לא הקמעונאית מקוונת תשלח דואר אלקטרוני מבקש לשלוח כל מידע אישי מידע פרטי ב דואר אלקטרוני ל התחזות. במקרה ש לקבל דוא"ל כמו זה , לקבלבמגע עם אשראי של עסקים באמצעות המספר ב אחורי של בנק . זה ערובה ש דוא"ל הוא לגיטימי.

קניות יכולה כיף וקל פשוט שוב. אתה לא תהיה לי ל להשקיע שעות על גבי שעות על הרגליים ציד עבור אידיאלי הדבר. ידיעה הטובה ביותר טריקים על קניות באינטרנט יהיה ניסיון הכל ש הרבה יותר טוב. השתמש ב עצות מ קודמים ו- אתה אינטרנט לבקר כאן .